praktyczny kurs fotografiiWszelkie nowonarodzone dziecko jest różnorakie, każde jest charakterystyczne. Rodzice czekają na nie z bogatymi marzeniami, porządkami, stoją obok progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym bezprzykładnym momencie w życiu, przeto tak bardzo cenię oferować im różne możliwości na moim poletku sesji noworodkowych. Zapraszam do zobaczenia, przed którym asortymentem buduję dopiero co upieczonych rodzicieli. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych natraficie wiele dopasień, które w tym poście chciałam podzielić na definicje, aby ułatwić Wam rodzicielom zaplanowanie Waszej indywidualnej sesji.

Te najprostsze, gdzie guzik nie leje adnotacji od dziecka. Budujemy drażliwym tłem, ubrankami do otulania maluszka. Zdjęcia są normalne, pozycje dziecka również. To bodaj w największym stopniu nieśmiertelny bieg zdjęć, który pod żadnym pozorem nie wyjdzie z mody. W wersji dla dziewczyn kiedy niekiedy nie mogę sobie odmówić cienkiej opaseczki, jaka podniesie jej urodę

Kiedy tak przykucnęłam nad moim byłym portfolio, to mogłabym jeszcze jak mucha w smole tworzyć kategorie dla tych zdjęć, frapować się, które doceniam w największym stopniu, aliści zgodność z rzeczywistością jest taka, że piękno tkwi w palety i z rozkoszą tą różnorodność eksploruje, bez ustanku poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze więcej moich najnowszych najść możecie odnaleźć TU.


Copyright © 2019 fotograf praca