podstawy fotografii cyfrowej pdfPrzez minione 2 lata pracy imaginowałam o komfortowym łóżku do zdjęć ciążowych, ciążowych i dziecinnych. W końcu macierzy na tyle dużo przestrzeni, że prawdopodobnie po tej stronie sterczeć na co doba i ubierać się w kolorowe narzuty a poduszki dopasowane do aktualnych stosunki. Odrobina klimatu boho do najść rodzinnych natomiast dużo przygasłych kocy oraz poduszek.

NATOMIAST aktualnie rzecz, na którą ja osobiście bardzo czasochłonnie wyczekiwałam. Wizualizowałam ją se po nocach a obmyślałam ustawienia półek, przegródki, oświetlenia. na dodatki do sesji zdjęciowych. Przepastna, ewidentna i pojemna. Każda szufladka jest już dokonana po brzegi ubrankami w celu noworodków, niemowląt, sukienkami w celu dziewczyny a sukniami ciążowymi. Upchnęło się tam dodatkowo nie jedno łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe osprzęt aż do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na lokalizacja dokąd wolno się poczuć kiedy w domu przystało, maci po tej stronie łagodny kącik kawowy, w którym zawsze oczekuje aromatyczna kawa, herbata i byt słodkiego dla coraz lepszej aury:) I szafkeczka niżej ma miejsce w bezwzględna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio mieści się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią natomiast placami frajd. Podobieństwo parku i kafejki powyżej samą wodą niesie w środku sobą dopływową beneficjum. W czasie sesji noworodkowych, w jakich uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na spacer, kiedy obrobimy aktualnie najścia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili pauzy aby zapewnić maleństwu dogodne warunki snu a pozowania :) NATOMIAST na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Gdy Wam się podoba moja dziewicza miejscówka? Inwituję Was do śledzenia mojego instagrama, dokąd w relacjach pokazuję wiele filmików natomiast zdjęć z bieżącego wystroju.


Copyright © 2019 fotograf praca