fotografia artystyczna aktyWitajcie w moim studio fotogoraficznego. Powitam Was ciepło w mojej pięknej pracowni, bezwzględnej światła, kolorów i gadżetów, ktore rozczulą wiele serce. Przygotowania do powstania mojego studio nieustanny bez mała dubel lata, od momentu przedsięwzięcia decyzji, że owo już czas znaleźć własne studio, przez możliwość doskonałego lokalu, nadal wiele tygodni przeliczania jak go wytyczyć, które zapory zburzyć a które zbudować, na krańcu najprzyjemniejsze ale nie najprostsze - ustanawianie!

W mojej ewokacji studio fotki noworodkowej, ciążowej a także rodzinnej, musi dokonywać multum funkcji. Przede każdym musi egzystować bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, zjawiskowe dzieci nie będą skrępowani i poczują korzystną energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. Gwoli tego także wstało bardzo jasne, przestronne lokalizacja, z niskim meblami, dostępnymi gwoli dzieci. Jest cokolwiek jak białe płótno, które mogę malować na przeróżne okazje. Wypróbowałam już sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe a obecnie wymieniam się ostrożnie w świąteczną oazę do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, kiedy lecz wciąż pozwala na to aura, są osiągane przy naturalnym świetle dziennym. Adoruję te bezbrzeżne okna i dawka światła jakie napełnia kompletne studio.

W nowym zakwaterowanie nie mogło zabraknąć uwielbianej poprzednio wszystkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecinna - huśtawka to zazwyczaj must have na dopadnięciach. Aktywuje wrodzony rechot młodzików a to najlepszy składnik udanego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedziskiem, i na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.


Copyright © 2019 fotograf praca